אודות

tlvblog.com הוא בלוג שבו מועלים פוסטים שחלקם נכתבים ע"י הגולשים וחלקם נכתבים ע"י מערכת האתר. המטרה היא לתת לגולשים את האפשרות לשתף גולשים אחרים בכל מיני רעיונות ונושאים שעולים לנו לראש ויכולים לעניין את קהל הקוראים. תכנים  המציעים עזרה ושיתוף במידע רלוונטי שיכול להועיל לכולם בכל נושא שהוא יתקבלו בברכה. ניתן להעלות למשל פרסומים על פעילויות חדשות ואירועים מיוחדים לתושבי תל אביב וערים אחרות, מאמרים על חינוך כלכלי נכון לכלל אזרחי המדינה, פוסטים עם מידע חיוני ועדכונים על תקנות חדשות, או כל ידיעה אחרת שיכולה לסייע בכל דרך שהיא לתושבים, למשפחות, להורים, לסטודנטים, ליוצרים, לאמנים, ובקיצור, לכלל הציבור. כל מידע שיכול לעזור ולתרום לכלל הוא מבורך.

על ידי שיתופים מסוג זה ניתן לשפר את איכות החיים של כולנו ולהנות מכל מה שיש לסביבה להציע לנו ומלבד זאת אפשר לכתוב ולהעלות פוסטים בשביל הכיף והשיתוף בלבד. אפשר לכתוב סיפורים קצרים, כתבות מענייניות, חוויות שעברתם לאחרונה, מאמרים, ביקורות, המלצות על מקומות לבילוי, מקומות שביקרתם בהם, הופעות מעניינות, אירועים ששווה להגיע אליהם ובעצם, על כל נושא שעולה בראש. (רצוי שיהיה אקטואלי ומעניין..).

כדי לפרסם פוסט \ מאמר באתר, יש לעקוב אחר מספר שלבים פשוטים:

  1. לשלוח מייל עם ציון הנושא עליו מעוניינים לכתוב בפוסט (זו תהיה כותרת הפוסט) ולציין מה אורך המאמר פחות או יותר (חצי דף, דף שלם, יותר מדף אחד). שלחו פרטים אלה לכתובת המייל: tlv@tlvblog.com .  דוגמא להודעה: "היי, אני ישראל ישראלי (שמכם המלא), מעוניין לפרסם פוסט באתר בנושא: חוף הים בתל אביב (נושא שלכם), אורך המאמר: עמוד אחד." וזהו. סה"כ הודעה קצרה ומתומצתת. (אפשר להוסיף: " תודה ויום טוב."   (: …… )
  2. לאחר קבלת המייל יישלח אליך מייל בתגובה ובו יצויין שהבקשה לפרסום פוסט באתר התקבלה ושיש לך עכשיו אפשרות לשלוח את תוכן המאמר. יש לכתוב את התוכן במייל עצמו (לא לשלוח קבצי TXT) ולשלוח שוב לאותה כתובת: tlv@tlvblog.com. לאחר קבלת המייל עם תוכן המאמר במערכת יישלח לך מייל ובו יצויין מתי יפורסם הפוסט שלך. הפוסטים יפורסמו בשמם של הגולשים שכתבו אותם אלא אם הגולש\ת יבקשו לפרסם באנונימיות.

בברכת הצלחה וימים טובים ופוריים לכולנו, tlvblog.com

 

הרשמה וקבלת עדכון למייל על פוסטים חדשים
הצטרפו לקהילת TLVBLOG.COM ע"י ההרשמה בטופס זה וקבלו עדכונים על כל פוסט חדש שעולה. מוזמנים להגיב על הפוסטים והמאמרים ולכתוב תכנים משלכם שיועלו באתר. תודה ויום נעים !
ניתן לפנות אלינו על כל שאלה. כתבו לנו למייל tlv@tlvblog.com נשמח לתת מענה לכולם !